CABINETELE ŞCOLARE ŞI INTERŞCOLARE DE ASISTENŢĂ PSIHOPEDAGOGICĂ DIN JUDEŢUL GORJ
 
A. CABINETELE ŞCOLARE ŞI INTERŞCOLARE DE ASISTENŢĂ PSIHOPEDAGOGICĂ DIN MUNICIPIUL TG-JIU
 
Nr.
Crt.
Unitatea de învăţământ în care funcţionează cabinetul şcolar / interşcolar de asistenţă psihopedagogică
Niveulul de
învăţământ
Numele şi prenumele profesorului consilier şcolar din cabinetul şcolar / interşcolar de asistenţă psihopedagogică
Statutul profesorului consilier şcolar
Informaţii
A. 1. 
Colegiul Naţional ”Tudor Vladimirescu” Tg-Jiu
Liceal
Baiu Doina
Titular
A. 2.
Colegiul Naţional ”Ecaterina Teodoroiu” Tg-Jiu
Liceal
Ceuranu Mihaela - Olimpia
Titular
A. 3.
Colegiul Naţional ”Spiru Haret” Tg-Jiu
Liceal
Gimnazial
Primar
Crudu Gabriela
Titular
A. 4.
Colegiul Economic ”Virgil Madgearu” Tg-Jiu
 
Udrescu Mioara
Suplinitor
A. 5.
Liceul de Arte ”Constantin Brăiloiu” Tg-Jiu
 
Dochin Elena - Meda
Titular
A. 6. Liceul Teologic Tg-Jiu   Șalapa Vasile Detașat
A. 7.
Liceul cu Program Sportiv Tg-Jiu
Liceal
Gimnazial
Primar
Popescu Eugenia - Loredana
Titular
A. 8. Liceul Energetic Tg-Jiu   Iriza Claudia Titular
A. 9. Liceul Tehnologic Bîrseşti, localitatea Tg-Jiu   Vâlcea Gabriela - Maria Titular
A. 10. Colegiul Auto ”Traian Vuia” Tg-Jiu   Gociu Ramona - Leocadia Titular
A. 11. Colegiul Tehnologic ”Ion Mincu” Tg-Jiu   Ploscaru Marinela Titular
A. 12 Colegiul Tehnic ”Henri Coandă” Tg-Jiu   Daviţoiu Maria Titular
A. 13.
Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” Tg-Jiu
 
Ţucă Irina - Monica
Titular
A. 14 Colegiul Tehnic Nr. 2 Tg-Jiu   Bobic Otilia - Loredana Titular
A. 15 Şcoala Gimnazială ”Ecaterina Teodoroiu” Tg-Jiu
 
Năsturel Mihaela
Titular
A. 15.1 Şcoala Gimnazială Nr. 7 Tg-Jiu   Năsturel Mihaela Titular
A. 16
Şcoala Gimnazială ”Alexandru Ştefulescu” Tg-Jiu
  Mălăele Ramona - Daiana
Suplinitor
A. 17 Şcoala Gimnazială ”Voievod Litovoi” Tg-Jiu   Hortopan Vasile Titular
A. 18 Şcoala Gimnazială ”Sfântul Nicolae” Tg-Jiu   POST TEMPORAR VACANT Rezervat
A. 19
Şcoala Gimnazială ”Constantin Săvoiu” Tg-Jiu
 
Dan Elena
Titular
A. 20
Şcoala Gimnazială ”Pompiliu Marcea” Tg-Jiu
 
Chitigiu Elena - Loredana
Titular
A. 6.1 Şcoala Gimnazială ”Constantin Brâncuşi” Tg-Jiu   Șalapa Vasile Detașat
A. 11.1
Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 3
”Constantin Brâncuşi” Tg-Jiu
Preşcolar
Ploscaru Marinela
Titular
A. 20.1
Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 8 Tg-Jiu
Preşcolar Chitigiu Elena - Loredana Titular
A. 20.2 Grădiniţa cu Program Normal Nr. 14 Tg-Jiu Preşcolar Chitigiu Elena - Loredana Titular
A. 15.2 Grădiniţa cu Program Normal Nr. 17 Tg-Jiu Preşcolar Năsturel Mihaela Titular
A. 5.1
Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 1 Tg-Jiu
Preşcolar
Dochin Elena - Meda
Titular
A. 5.2
Grădiniţa cu Program Prelungit ”Lumea Copiilor”
Tg-Jiu
Preşcolar
Dochin Elena - Meda
Titular
A. 13.1
Grădiniţa cu Program Prelungit ”Mihai Eminescu”
Tg-Jiu
Preşcolar Ţucă Irina - Monica Titular
B. CABINETELE ŞCOLARE ŞI INTERŞCOLARE DE ASISTENŢĂ PSIHOPEDAGOGICĂ DIN MEDIUL URBAN DIN AFARA MUNICIPIULUI TG-JIU
Nr.
Crt.
Unitatea de învăţământ în care funcţionează cabinetul şcolar / interşcolar de asistenţă psihopedagogică
Niveulul de
învăţământ
Numele şi prenumele profesorului consilier şcolar din cabinetul şcolar / interşcolar de asistenţă psihopedagogică
Statutul profesorului consilier şcolar
Informaţii
B. 1
Colegiul Naţional ”George Coşbuc” Motru
 
Luţă Adrian - Cristian
Titular
B. 2
Colegiul Naţional ”Tudor Arghezi” Târgu Cărbuneşti
 
Ciobanu Anamaria
Suplinitor
B. 3
Colegiul Tehnic Motru
 
Groza Vasilica
Titular
B. 4 Colegiul ”Mihai Viteazul” Bumbeşti Jiu   Tătaru Livia Titular
B. 5 Colegiul ”Gheorghe Tătărescu” Rovinari   Bănete - Iluţă Maria Titular
B. 6 Liceul Teoretic Novaci   Popica Nadia - Luminiţa Titular
B. 7 Liceul Tehnologic Tismana   Ocolișanu Liliana Detașat
B. 8 Liceul Tehnologic Turceni   Văduva Vasilica Titular
B. 9 Liceul Tehnologic Ţicleni   Ungureanu Claudia Titular
B. 9.1 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Ţicleni   Ungureanu Claudia Titular
B. 10 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Motru   Buşoi Camelia - Felicia Titular
B. 11
Şcoala Gimnazială Nr. 2 Motru
 
Videscu Carmen
Titular
B. 12
Şcoala Gimnazială Nr. 1 Rovinari
  Potcovaru Diana - Alexandra Suplinitor
B. 13 Şcoala Gimnazială Nr. 3 Rovinari   Huică Camelia Titular
B. 14
Şcoala Gimnazială ”George Uscătescu”
Târgu Cărbuneşti
  Văduva Elena Titular
B. 6.1 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Novaci   Popica Nadia - Luminiţa Titular
B. 15 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Bumbeşti Jiu   Tudor Nicoleta - Roxana Titular
B. 13.1 Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 1 Rovinari Preşcolar Huică Camelia Titular
B. 3.1
Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 1 Motru
Preşcolar
Groza Vasilica
Titular
C. CABINETELE ŞCOLARE ŞI INTERŞCOLARE DE ASISTENŢĂ PSIHOPEDAGOGICĂ DIN MEDIUL RURAL DIN JUDEŢUL GORJ
Nr.
Crt.
Unitatea de învăţământ în care funcţionează cabinetul şcolar / interşcolar de asistenţă psihopedagogică
Niveulul de
învăţământ
Numele şi prenumele profesorului consilier şcolar din cabinetul şcolar / interşcolar de asistenţă psihopedagogică
Statutul profesorului consilier şcolar
Informaţii
C. 1
Colegiul Tehnic Mătăsari   POST TEMPORAR VACANT
Rezervat
C. 2
Liceul Tehnologic ”Constantin Brâncuşi” Peştişani
 
Piscupu - Dobrescu Rodica
Titular
C. 3 Liceul Tehnologic Bîlteni   Logăscu Maria - Ramona Suplinitor
C. 4
Liceul Tehnologic Bustuchin
 
Ilean Reli
Titular
C. 5 Liceul Tehnologic Baia de Fier   Andronescu Elena - Daniela Titular
B. 12.1
Liceul Tehnologic Roşia Jiu,
comuna Fărcăşeşti
  Potcovaru Diana - Alexandra Suplinitor
C. 6 Liceul Tehnologic ”General Constantin Şandru” Bîlta, comuna Runcu   Purece Anişoara - Claudia Titular
C. 2.1
Şcoala Gimnazială Nr. 1 Teleşti
 
Piscupu - Dobrescu Rodica
Titular
A. 17.1
Şcoala Gimnazială Drăguţeşti
 
Hortopan Vasile
Titular
B. 2.1
Şcoala Gimnazială Scoarţa
 
Ciobanu Anamaria
Suplinitor
B. 4.1
Şcoala Gimnazială Cărpiniş,
comuna Crasna
  Tătaru Livia Titular
C. 7
Şcoala Gimnazială ”Antonie Mogoş” Ceauru,
comuna Bălești
 

Guran Ilie și Garcea Iulian

Titular
C. 7.1 Şcoala Gimnazială Cîlnic   Guran Ilie și Garcea Iulian Titular
C. 6.1 Şcoala Gimnazială Arcani   Purece Anişoara - Claudia Titular
C. 6.2 Şcoala Gimnazială Leleşti   Purece Anişoara - Claudia Titular
B. 15.1 Şcoala Gimnazială Muşeteşti   Tudor Nicoleta - Roxana Titular
C. 8 Şcoala Gimnazială Ţînţăreni   Vlăduţu Cornelia - Alina Titular
C. 8.1
Şcoala Gimnazială Capu Dealului,
comuna Brăneşti
  Vlăduţu Cornelia - Alina Titular
C. 9
Şcoala Gimnazială Padeş
 
Schintee Anca - Ramona
Titular
C. 9.1
Şcoala Gimnazială Godineşti
 
Schintee Anca - Ramona
Titular
C. 10
Şcoala Gimnazială Alimpeşti
 
Boian Andreea Titular
C. 10.1
Şcoala Gimnazială Polovragi
 
Boian Andreea Titular
C. 10.2 Şcoala Gimnazială Bumbești Pițic   Boian Andreea Titular
C. 10.3
Şcoala Gimnazială Bălcești,
comuna Bengești Ciocadia
  Boian Andreea Titular