Anunțuri pentru organizarea și desfășurarea concursurilor de ocupare a posturilor vacante

Posturi vacante / Didactic auxiliar și nedidactic / mai-iulie 2024

1. Asistent social debutant S

CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ GORJ, cu sediul în municipiul Târgu Jiu, strada Bârsești 214 B, C.P. 210 001, județul Gorj organizează concurs pentru ocuparea funcției contractuale de ASISTENT SOCIAL debutant S, în conformitate cu prevederile H.G. nr. 1336/2022, după cum urmează:
DENUMIREA POSTULUI: ASISTENT SOCIAL, DEBUTANT, STUDII SUPERIOARE
NUMĂRUL POSTURILOR: 1 post
NIVELUL POSTULUI: funcție de execuție
COMPARTIMENT / STRUCTURĂ: CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ GORJ
DURATA TIMPULUI DE LUCRU: 8 ore pe zi / 40 de ore pe saptămână
PERIOADA: nedeterminată
Concursul se va desfășura la sediul instituției astfel:
 Proba scrisă: 21.06.2024;
 Proba interviu: 28.06.2024, ora susținerii interviului se afișează odată cu rezultatele la proba scrisă.

Fișa postului – Asistent social

Lista candidaților care îndeplinesc condițiile de participare la concursul de recrutare pentru ocuparea postului de Asistent social (debutant, studii superioare) – funcție de execuție

Barem de notare – varianta nr. 2

Rezultatele candidaților la proba scrisă din data de 21.06.2024 pentru ocuparea postului de Asistent social (debutant, studii superioare)

Cerere contestații – pentru candidații care au susținut proba scrisă în data de 21.06.2024 pentru ocuparea postului de Asistent social (debutant, studii superioare)

Rezultatele candidaților la contestațiile depuse pentru proba scrisă la concursul de ocupare a postului de Asistent social (debutant, studii superioare)

Rezultate finale după etapa contestațiilor

Lista cu programările pentru susținerea interviului

Rezultate la interviul pentru ocuparea postului de Asistent social (debutant, studii superioare)

Rezultatele candidațiilor la contestațiile depuse pentru interviu la concursul de ocupare a postului de Asistent social (debutant, studii superioare)

Rezultate finale la concursul pentru ocuparea postului de Asistent social (debutant, studii superioare)

Cerere contestații interviu – Asistent social

2. Îngrijitor

Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională Gorj organizează concurs de ocupare a funcției contractuale vacante de îngrijitor, cu punctul de lucru în localitatea Tg-Jiu, strada Bârsești, Nr. 214 B, județul Gorj:

⇒ Informații generale privind postul:
NIVELUL POSTULUI: funcție de execuție
DENUMIREA POSTULUI: Îngrijitor
TREAPTA PROFESIONALĂ: II
NUMĂRUL POSTURILOR: 1
COMPARTIMENT/STRUCTURĂ: administrativ / personal nedidactic
DURATA TIMPULUI DE LUCRU: 8 ore pe zi; 40 de ore pe săptămână
ÎNCADRARE: cu contract individual de muncă
PERIOADA: nedeterminată
SCOPUL PRINCIPAL AL POSTULUI: Efectuarea lucrărilor de îngrijire (Ștergerea prafului, măturarea, aspirarea, spălarea podelelor, holurilor, grupurilor sanitare, ușilor, geamurilor, asigurarea curățeniei birourilor, spații verzi, etc.).

Lista candidaților care îndeplinesc condițiile de participare la concursul de recrutare pentru ocuparea postului de Îngrijitor (Treapta II, studii medii) – funcție de execuție

Fișa postului – Îngrijitor

Barem de notare la proba scrisă a concursului pentru ocuparea postului de Îngrijitor / Treapta II / Studii medii

Rezultatele candidaților la proba scrisă din data de 25.06.2024 pentru ocuparea postului de Îngrijitor (Treapta II, studii medii)